Menu
RSS

Мы в социальных сетях:

TwitterFacebookYoutubeInstagramTelegram

Население Джалал-Абада, в целом, не поддерживает Ахматбека Кельдибекова?

Митингующим в южной столице не приходится ожидать поддержки с их стороны


Большинство простых жителей Джалал-Абада не поддерживает требования об освобождении задержанного депутата Ахматбека Кельдибекова. Такое мнение «Вести.kg» выразил местный житель Сапар Джалилов.

– В Джалал-Абаде могут начаться акции протеста в поддержку Кельдибекова только стараниями местного представительства партии «Ата-Журт»,– сказал он.– Также людей агитировать могут местные выходцы из Алая. Их тут достаточное количество. Однако,  в большинстве своем,  Ахматбек Кельдибеков не пользуется популярностью у джалал-абадцев. Здесь люди, как правило, выступают на стороне Камчыбека Ташиева.


Алан Сагимбаев
Фото www

Читайте нас в Telegram, только самое важное!

Комментарии  

# Alich 03.12.2013 09:56
В Джалал-Абаде могут начаться акции протеста в поддержку Кельдибекова только стараниями местного представительства партии «Ата-Журт» То есть за 500-1000 сом люди готовы пойти померзнуть на часок другой, а что требовать и кого неважно!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Alich 03.12.2013 09:58
Цитирую Alich:
В Джалал-Абаде могут начаться акции протеста в поддержку Кельдибекова только стараниями местного представительства партии «Ата-Журт» То есть за 500-1000 сом люди готовы пойти померзнуть на часок другой, а что требовать и кого неважно!

Это и есть наверное отброс общества в каменный век!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Политик 04.12.2013 14:00
Это лишь очередная выдумка власти или СМИ. Кака и Качыбек Акматбек патриот своей страны. В любом случаи джалалабадцы поддержать Кельдибекова.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Политик 04.12.2013 14:01
Это лишь очередная выдумка власти или СМИ. Как и Камчыбек Акматбек патриот своей страны. В любом случаи джалалабадцы поддержать Кельдибекова.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Доктор 04.12.2013 14:03
Биздин ММКлар эмне болуп жатасынар. Келдибеков тууралуу бир беткей каралоолорду токтоткула! Силер эмне манкурттсунарбы , коркоксунарбы? Кимдин –ким экенин билип кылган ишине баа берип койбойсунарбы? Уят силерге! Келдибеков Акматбек сыяктуу эл уулу силерден айлансын! Акыйкатты айткыла.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Беркут 04.12.2013 14:03
Акматбекти эмнеге камаганы тушунуктуу болуп эле турат-бул саясий куугунтук!. Батукаевди эмнеге кое бердинер, мародерлорду жазалоо, Кыргызгазды эмнеге 1 долларга сатылат, Кумторду кыргыз элине кызмат кылуу маселесин койгондон улам Акматбекти жок кылуунун бир максаты экендиги айкын болуп калды. Андан коро бийлик Кыргызстандын келечегин ойлонсо болмок, мына минтип Кыргыз патриотторун камагандан коро, Келдибековду боштондукка чыгарсын!!!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Аслан 04.12.2013 14:05
Мы за справедливость. Пусть и другие об этом знали. Свободу Кельдибекову!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Кыргыз атуулу 04.12.2013 14:06
Кыргыздын патриот балдарын чекесинен камап жатат. Ошол эле Ташиев, Жапаров ж.б. мына эми Келдибеков кийинки кезек кимде? Бул кылган аракеттер элдин кыжырын уламдан-улам кайнатууда. Эл толкуса жаман болот. Эсин барда, этегинди жап.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Кыргыз атуулу 04.12.2013 14:08
Убагында коптогон реформаларды ургузгондо маалда Акматбек жакшы, анан силерге каршы катуу талаптарды ойгондо ал жаман болуп калабы? Уят. Камчыбекке, Акматбекке окшогон патриот уулдарын сындырабаз дебегиле, нтсенер адашасынар! Акаев, Бакиев маалында оппозиционерлерге катуу куугунтуктоолор болгон, аны билебиз, бирок ошондо оппозиционерлер азыркы бийликтегилер болчу. Алар силердин уй-булонорго эч кандай бут тосушкан эмес. Мына эми азыр силер эл уулдарынын уй-булосуно дагы ар кандай кылтык иштерди кылып жатпайсынарбы. Алардын куноосу жок экенин билип туруп арам иштерге бара жатасынар. Бул уятсыздыктын туу чокусу, эн акыркы чеги. Ал эми уй-булосуно кылтык иштерди кылуу-бул уятсыздыктан кийин эмне экендигин ким айтып бере алат. Ал бети жоктук мындайча айтканда соз менен жеткире албайсын! Токтоткула мындай кылыгынарды!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать